Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 11 Gün Bodrum’da

yazar 24 Haziran 2017

Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı

11 Gün Bodrum’da

Sanal gerçeklikle en yeni teknoloji ürünlerini buluşturan ve İstanbul’dan yola çıkan Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 11 gün Bodrum’lularla buluşacak. Ziyaretçiler Galaxy S8 ve S8+’ın sonsuz ekranı ve gelişmiş özelliklerini keşfedecek, aynı zamanda 360 derece dönebilen sanal gerçeklik koltuğu ile yaz anılarını unutulmaz kılacaklar.

24 Haziran 2017 İstanbul Samsung Electronics, heyecan dolu bir deneyim vadeden Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı, 360 derece dönen koltuğu ve rafting botuyla Bodrum’da ziyaretçilerin ayağını yerden kesmeye hazırlanıyor. Türkiye turuna İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanından başlayan tır İstanbul’da beş noktada 13 gün boyunca 17 bin 500 kişi tarafından ziyaret edildi. İstanbul’dan Anadolu’ya doğru yola çıkan tırın ilk durağı Bodrum olacak. Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı 23 – 27 Haziran tarihleri arasında Bodrum Turgutreis Meydanı, 30 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak ve 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında ise Bodrum Belediye Meydanı’nda ziyaret edilebilecek.

Samsung, geçen yıl büyük ilgi gören sanal gerçeklik deneyimini bu yıl VR rafting botu, VR koltuğu ve 360 derece dönerek ayakları yerden kesen VR koltuğu ile zenginleştirdi. Samsung, Türkiye’ye ilk kez gelen 6 farklı sanal gerçeklik deneyimi ile teknoloji meraklılarına uzun süre akıllarından çıkmayacak bir heyecan yaşatmayı hedefliyor.

Ziyaretçiler aynı zamanda tırdaki Galaxy S8 deneyim alanında Sonsuz Ekran, dual piksel mükemmel görüntü özelliği sayesinde düşük ışıkta kaliteli fotoğraf çekme, IP 68 suya ve toza dayanıklılık ve İris tarama gibi kullanıcı deneyimine değer katan özellikleri yakından inceleme imkanı da bulacak.