Seven Knights’a yeni özel kahraman Yeonhee

Ecem TAŞ 9 Haziran 2017

Netmarble, en sevilen mobil RPG oyunlarından biri olan Seven Knights’a yeni özel kadın kahraman Yeonhee’nin eklendiğini duyurdu. .Eskilerin Dört Lordu’nun tek kadın kahramanı olan Yeonhee, oyun içinde tüm beklentileri karşılayacak yetenekli ve özel bir kahraman.

Özel bir yetenek

Yeonhee oyun içinde çoğunlukla uykulu bir şekilde görülse de savaşta gücünü ortaya koyan ve fark yaratan bir kahraman olma özelliğine sahip. Yeonhee, tüm saldırılara karşı savunma yapabilen, saldırı isabetini artırabilen, rakiplerin savunma gücünü düşürebilen ve müttefikler için avantajlı olan bir karakterdir.

Yeni kurallar var

Yeni karakterin oyuna katılmasıyla birlikte oyuna da yenilikler eklendi. Gelişim, Füzyon ve Üstünleştirme artık seviye 1’den itibaren yapılabilecek. Tüm bu özellikler eskiden seviye 30 itibariyle kullanılabiliyordu. Sadece belirli bir zamanda yapılan kahraman/maskot elde etme olasılığı artışı, bundan sonra her zaman geçerli olacak. Bu sayede oyuncular almak istedikleri kahraman veya maskotlara daha kolay ulaşabilecekler.

6-Yıldız Seven Knights seçici, 4-Yıldız Özel Kahraman Seçici ve çeşitli hediyeler elde edilebilecek yeni giriş etkinliği, 1 Temmuz itibariyle başlayacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/seven-knights/id970818035?l=ko&ls=1&mt=8

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com