Wolfteam’den temmuz etkinliği

yazar 7 Temmuz 2016

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Temmuz ayı boyunca Salı ve Cuma günleri gerçekleşecek etkinliğiyle, Wolfteam severleri oyun görevlilerine karşı meydan okumaya davet ediyor

20 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olan Wolfteam yeni etkinliğinde, Wolfteam severlere oyun içerisindeki görevlilere meydan okuma imkanı sunuyor. Temmuz ayı boyunca Salı ve Cuma günleri gerçekleştirilecek etkinlik ile Wolfteam kazanan oyunculara hediyeler dağıtıyor.

Wolfteam, oyunculara görevliler ile yarışma şansı tanıdığı etkinlikte takipçileri için farklı bir maceranın kapılarını aralıyor. Heyecanlı bir Temmuz ayı geçirecek olan Wolfteam oyuncuları, etkinlik kapsamında kazandıkları oyunların karşılığında 7 günlük HKE417 Ultimate Black, 7 günlük ZIGANA, 7 Günlük SZ-550 Kurt, 7 Günlük AS-BAL SCF, 7 Günlük Hologram Bombası isimli hediyelerden birinin sahibi oluyor.

MMOFPS oyuncularının vazgeçilmez oyunu Wolfteam, özel etkinliği ile eğlence ve rekabetin dozunu arttırıyor.

Wolfteam Etkinliği ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için http://joy.ac/4gJiadresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL Future Fight, Seven Knights, RAVEN (Amerika’da Evilbane) ve Everybody’s Marble’ın (Türkiye’de Paramanya) aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi SGN’in en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi içinwww.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Everybody’s Marble, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi içinwww.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.